Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти /
«
Європейський вибір Рівненщини
Телерадіокомпанія "Рівне1" із вересня 2017 року по лютий 2018 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу ( https://ec.europa.eu/europeaid/), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

pic
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   2  1  старіша

// 17.01.2018
Європейський вибір: інвестиційні мільйони для Рівненщини [ВІДЕО]

Європейський вибір: інвестиційні мільйони для Рівненщини [ВІДЕО]  (переглядів: 145)

Мільйони доларів та євро не лежать у швейцарських банках, а працюють на розвиток Рівненщини. Це не казка, а реалії. Адже саме мільйонами вимірюють нині закордонні інвестиції у нашу область. Додаткові можливості та виклики перед країною відкрила й Угода про асоціацію з ЄС. Документ, у тому числі, передбачає чіткі правила гри для виходу на ринки.

теги: Рівненщина, інвестиції// 16.01.2018
Ми - європейці: який штраф чекає на рівнян, які не сортують сміття? [ВІДЕО]

Ми - європейці: який штраф чекає на рівнян, які не сортують сміття? [ВІДЕО]  (переглядів: 660 / коментарів: 1)

Закон 6-річної давнини. В Україні почала діяти заборона на захоронення невідсортованого сміття. Таку норму прийняли народні обранці ще у 2012 році. Тоді передбачалося, що до 2018 року в Україні запрацюють сміттєпереробні заводи, а люди сортуватимуть непотріб у спеціальні контейнери. Якщо ж цього не буде, на підприємців та населення чекає штраф. Скільки доведеться заплатити за "неправильно вкинуті відходи" дізнавалася Інеса Пославська.

теги: сміття, переробка, Рівне, сортування// 16.01.2018
 Рівне-Люблін: Зелене світло для європейських інвестицій [АНОНС]

Рівне-Люблін: Зелене світло для європейських інвестицій [АНОНС]  (переглядів: 108)

Проект "Європейський вибір Рівненщини" дивіться телеміст Рівне-Люблін у четвер, 18 січня, о 19:20 на Телеканалі "Рівне 1".

// 15.01.2018
Чому Рівне НЕ економить на енергії?

Чому Рівне НЕ економить на енергії? (переглядів: 541)

Копійка гривню береже. Енергоефективність - це перший крок до економії, а також корисна витрата енергії. А саме раціональне та свідоме використання енергетичних ресурсів, доступних кожному, з метою їх дбайливого збереження для навколишнього середовища. Утеплюючи будинки, садочки та інші установи, ми заощаджуємо зі свого гаманця чимало коштів. Рівне намагається також не пасти задніх.

// 14.01.2018
Сортування та переробка сміття: яка ситуація у Рівному? [ВІДЕО]

Сортування та переробка сміття: яка ситуація у Рівному? [ВІДЕО]  (переглядів: 282)

Коли кілька років тому поблизу Рівного відкривався сміттєпереробний завод на його покладал великі надії. Планувалося, що буде налагоджена переробка та сортування сміття і лише мінімальну частину відходів будуть вивозити на сміттєзвалище. Проте, сьогодні на заводі сміття так і не переробляють. Місцеві комунальники своїми силами стараються впровадити систему сортування сміття у місті. Яка ситуація у Рівному? Та що вдалося змінити?

// 08.01.2018
Стан транспортної системи Рівного [ВІДЕО]

Стан транспортної системи Рівного [ВІДЕО]  (переглядів: 216)

Чому важливо розробити ґрунтовну транспортну модель Рівного? Які проблеми це допоможе вирішити? Про стан транспортної системи Рівного говорили в рамках проекту "Європейський вибір Рівненщини" на Першому місцевому.

// 04.01.2018
Чому важливо розробити транспортну модель Рівного [ВІДЕО]

Чому важливо розробити транспортну модель Рівного [ВІДЕО]  (переглядів: 291)

Транспортна стратегія міста. Чому потрібно розробити грунтовну транспортну модель Рівного? Та чому така програма важлива для міста?

// 02.01.2018
Електронний квиток. Труднощі втілення такої системи у Рівному [ВІДЕО]

Електронний квиток. Труднощі втілення такої системи у Рівному [ВІДЕО]  (переглядів: 200)

Система єдиного електронного квитка у громадському транспорті успішно працює у багатьох європейських країнах. В Україні віднедавна теж почали говорити про можливість втіленння такої системи в окремих містах. І Рівне не виключення. Чи готове наше місто до реалізації таких нововведень? Та чи підтримують перевізники Рівного такі новації?

// 01.01.2018
Чи існує конкуренція між комунальним і приватним транспортом Рівного? [ВІДЕО]

Чи існує конкуренція між комунальним і приватним транспортом Рівного? [ВІДЕО]  (переглядів: 203)

Чи існує сьогодні здорова конкуренція між приватними і комунальним транспортом Рівного? Що обирають рівняни? Та хто сьогодні диктує цінову політику? Про це говорили в рамках проекту "Європейський вибір Рівненщини" на Першому місцевому.

Культурна Європа в Україні чи Українсько-європейська культура

Культурна Європа в Україні чи Українсько-європейська культура (переглядів: 563)

На шляху до змін. Україна поволі та все ж таки крокує до Європи. Один із перших важливих кроків, який зробила наша держава - це безвізовий режим, який відкриває для українців нові можливості. Попереду, ще роки наполегливої праці та вперте бажання стати справжнім європейцем. Ковток свіжого повітря для України та поштовх до нових відкриттів є угода про асоціацію з ЄС, яка забезпечує спільне підтримання тісних і тривалих відносин на основі спільних цінностей та підтримки основних реформ.

теги: Рівненщина, культура, ЄС, Європейський вибір Рівненщини// 24.12.2017
 Ми - європейці: кому і для чого згодиться безвізовий режим [ВІДЕО]

Ми - європейці: кому і для чого згодиться безвізовий режим [ВІДЕО]  (переглядів: 418)

Безвіз діє. З травня 2017 українці можуть перетинати кордон іншої країни лише з паспортом. Підписання офіційного та важливого для України документа відбулося в рамках Угоди про асоціацію Україна ЄС. Тож, відтепер двері до країн ЄвроСоюзу відкриті. Як діє безвіз на Рівненщині та кордони яких країн можна перетинати без проблем - далі у сюжеті.

теги: Безвіз, Європейський вибір Рівненщини
сторiнки:   2  1  старіша


*